Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cannavaro dëshiron të rinovojë kontratën me Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Cannavaro dëshiron të rinovojë kontratën me Realin   Mon Oct 13, 2008 1:36 pm

Mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, thotë se është i qetë rreth vazhdimit të ri të marrëveshjes, dhe dëshiron të luajë në Bernabeu edhe në sezonin e ri.

“Dua ta ripërtëri marrëveshjen me Real Madridin. Jam shumë i qetë dhe dua që t’i filloj negociatat me klubin para fundit të vitit”, ka thënë Cannavaro. 

“E gjithë bota e di se dua të nënshkruaj marrëveshje të re dhe se nuk dua të largohem. Jam i lumtur në Real dhe familja ime ndjehet mirë në Madrid”, ka shtuar kapiteni i kombëtares italiane. 

Mbrojtësi 35-vjeçar, u përfol për një rikthim tek klubi i tij i vendlindjes, Napoli, por duket se ai do të vazhdojë të mbetet tek kampioni i Spanjës së paku edhe për një sezon, pasi edhe trajneri Bernd Schuster, dëshiron ta mbajë atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Cannavaro dëshiron të rinovojë kontratën me Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: