Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Forumit!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit!!   Sat Oct 04, 2008 10:38 pm

Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.Përsëritja shumë herë e kësaj dukurie mund të shkaktojë largimin tuaj nga forumi. 

Informacioni i dhënë brenda në forum i përket forumit dhe çdo anëtar mbanë përgjegjësi mbi temat që ka shkruar.

Username që ju do të zgjidhni për tu rregjistruar në forumin tonë, duhet të mos përmbajë fjalë banale, ose fjalë qe shkakton tension, gjithashtu dhe fjalë të tjera të cilat mund të krijojnë keqkuptime si: Administrator, Moderator etj. Në rast se ndodh kjo , username do t'iu fshihet ose do t'iu editohet.

Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe. Anglishtja mund të përdoret pjesërisht. Gjuhë të tjera nuk lejohen. Përdorimi i gjuhës sllave është rrepsisht e ndaluar.

Rreklamat dhe gjëra të paautorizuara në forum janë të ndaluara. Diçka kësi soji do te shkaktojë fshirjen ose editimin e mesazhit.
Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde

Temat duhet të postohen në vendet e duhura, dhe përsëritjet e shumta të gabimeve me postime do të vije deri tek largimi i anëtarit nga forumi! 

Administratorët e këtij forumi nuk mbajnë asnjë përgjegjësi nëse ju bëni ndonjë dëm apo praktikoni diçka nga ato që i keni mësuar në këtë forum.

Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!


Me Respekt Stafi i Forumit Piskota
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Rregullat e Forumit!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Më Afër Njëri-Tjetrit :: Rregullat e Forumit!!-
Kërce tek: