Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robinho: Qëllimi im është të arrij 15 gola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Robinho: Qëllimi im është të arrij 15 gola   Sat Sep 27, 2008 4:07 pm

Përforcimi rekord i Manchester Cityt, Robinho, ka dërguar një paralajmërim tek mbrojtësit kundërshtarë duke thënë se forma e tij e mirë tek tash pritet të vijë.

“Për disa ndeshje tifozët e Anglisë do ta shohin Robinhon e vërtetë. Tashmë kam parë se në City atmosfera në zhveshtore është shumë më e mirë se sa në Real Madrid. Dua që këtë sezon të luaj më së miri që mundem, dhe të përpiqemi të luajmë në Ligën e Kampionëve sa më shpejtë që është e mundur. E di që do të jetë vështirë, por duhet të kemi ambicie”, ka thënë Robinho.

“Dua të arrij sa më shumë gola që është e mundur dhe të tregoj se çdo funte e harxhuar për mua ia ka vlejtur. Së pari i kam vënë qëllim vetes 15 gola, pastaj do të shohim”, ka përfunduar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Robinho: Qëllimi im është të arrij 15 gola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: