Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren   Sat Sep 27, 2008 4:07 pm

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, beson se Shevchenko mund t’ua sjellë fitoren rosonerëve në derbin e nesërm dhe thotë se i frikohet sulmit të Interit dhe jo atij që e udhëheq.

“Është një ndeshje e rëndësishme, por vjen shumë herët në sezon dhe të dyja ekipet do të kenë kohë të ‘shërohen’ nëse humbin në këtë ndeshje. Pozita jonë në tabelë na bën ca më të nervozuar pasi që nuk filluam mirë, por tash duam ta ndryshojmë këtë”, ka thënë Maldini.

“Shevchenko shpesh ka luajtur ndeshje të shkëlqyeshme kundër Interit. Ai ka zgjidhur shumë ndeshje në favor tonin. Ai është i gatshëm fizikisht, ndërsa Ronaldinho ende nuk mund ta japë maksimumin pasi që nuk luajti tre muaj për Barcelonën, ndërsa pastaj nuk mundi të jetë në stërvitjet tona për shkak të Olimpiadës”, shton Maldini.

“Për momentin më shumë jam i shqetësuar për sulmin e Interit se sa për atë se kush është në stol, edhe pse Mourinho është shumë më ndryshe nga të gjithë të tjetër, kur është në pyetje përballja me presionin e mediave”, përfundon kapiteni i rosonerëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Maldini: Shevchenko mund të na e sjellë fitoren
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qosja: Koalicioni PDK-LDK është i dëmshëm dhe Kosovës mund t’i sjellë befasi fyese dhe përulëse
» Kriteret për të përfituar bursë
» Gruaja që bën çudira
» Sadik Bejko: Mbi mitet dhe çmitizuesit
» Receta popullore për të kuruar tiroidet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: