Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Advocaat: Madrid gjithmonë nёn presion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Advocaat: Madrid gjithmonë nёn presion   Sat Sep 27, 2008 4:06 pm

Menaxheri i Zenit St. Petersburg, Dick Advocaat, shpreson tё përfitojё nga presioni tё cilin njё klubi si Real Madrid e ka vazhdimisht, kur tё dyja ekipet do tё takohen nё Ligёn e Kampionёve gjatё javës qё vjen.

Zenit nuk mund tё kishte kërkuar njё kundërshtar mё tё famshёm pёr tё luajtur nё fushё tё vet, derisa rusёt do tё presin kampionin e Spajёs nё ndeshjen e parё tё Ligёs sё Kampionёve tё zhvilluar ndonjёherё nё stadiumin e tyre Petrovsky Stadium. 

“Mendoj se njё klub si Real Madrid ёshtё nёn presion çdo ndeshje. Top ekipet si ky duhet gjithmonë tё fitojnë dhe fitojnë, dhe barazimi kurrë nuk ёshtё i mjaftueshëm. Por unё nuk besoj se ata do tё jenё nёn ndonjë presion mё tё madh se qё janë normalisht”, ka thёnё trajneri holandez, i cili megjithatë shpreson tё shfrytëzojё pёrparёsinё e tё qenit si vendas. 

Zenit e hapi kampanjën pёr Ligёn e Kampionёve me humbjen 1-0 ndaj Juventusit, derisa Madidi kaloi me lehtësi nё pёrballjen me ekipin BATE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Advocaat: Madrid gjithmonë nёn presion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nënkryetari i PD'së: Shqiptarët gjithmonë kanë luftuar për xhihad

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: