Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kinnear: Do tё tentoj tё bёj ngritje tё shpejtё nё klub

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Kinnear: Do tё tentoj tё bёj ngritje tё shpejtё nё klub   Sat Sep 27, 2008 4:06 pm

Joe Kinnear, i cili dje morri detyrёn e trajnerit tё Newcastle United, ka thёnё se nuk ёshtё i çmendur qё tenton tё rikthehet tek Newcaslte, megjithëse ai pritet tё ketë nё dorё drejtimin e skuadrës jo mё shumё se tetё ndeshje.

61-vjeçari dje pranoi rolin e menaxherit nё St James Park deri nё fund tё tetorit, dhe do tё tentojё tё stabilizojё ekipin nё telashe, Newcastlen, gjatё kësaj periudhё tё shkurtër tё tij. 

“Nuk jam i frikuar. Po i hy kësaj pune me sy tё hapur dhe nёse do tё kem sukses, atёherё nuk e dini se ku mund t’ju çojё kjo. Nuk jam i çmendur tё mos e di se edhe tё tjerёt kanё provuar gjithçka tjetër dhe secili ka dёshtuar nё kёtё”, ka thёnё Kinnear. 

“Ajo çfarë synoj ёshtё tё bёj njё ngritje tё menjëhershme nё klub. Pas kësaj, sigurisht e di se nuk do tё jem kёtu”, ka shtuar trajneri i ri i Newcastje. “Ashley (pronari) e ka bёrё tё qartё se dëshiron ta shesё klubin nё fillim tё tetorit. E di se do tё jetё njё detyrё prej gjashtё ose tetё ndeshjesh”. 

Nёse klubi i Newcastlet shitet sё shpejti, nё krye tё klubit pritet tё rikthehet Keven Keegan, edhe pse u largua vetëm tri javё mё parё. Anglezi ёshtё trajneri mё i preferuar i tifozëve tё këtij klubi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Kinnear: Do tё tentoj tё bёj ngritje tё shpejtё nё klub
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AKR premton 7 për qind ngritje ekonomike dhe 30 mijë vende pune

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: