Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vieira: Jemi mё tё fuqishëm se Milani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Vieira: Jemi mё tё fuqishëm se Milani   Sat Sep 27, 2008 4:05 pm

Mesfushori i Interit, Patrick Vieira, ka hedhur benzinё mbi zjarr, para ndeshjes sё madhe derbi nё mes tё dy rivalёve milanez, Interit dhe Milanit, duke thёnё se ai beson se nerazurёt janë ekip mё i fuqishëm.

“Jemi shumё mё tё fuqishëm se Milani dhe jemi nё njё moment ku i fitojmë ndeshjet duke luajtur mirё. Jam i lumtur me mёnyrёn se si shkojnë gjёrat dhe shpresoj tё vazhdojnë”, ka thёnё Vierira. 

“Kam luajtur nё Milan. Jam rritur krahas lojtarёve si Weah, Costacurta, Maldini, Baresi dhe Boban dhe ka qenё njё pёrvojё e mirё. Pastaj vendosa tё kaloj nё Arsenal”, ka rikujtuar francezi. 

Interi aktualisht kryeson nё Serie A me 10 pikё, por kjo pozitё mund tё rrezikohet nёse nerazurёt nuk nxjerrin tre pikё nё ndeshjen e sё dielës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Vieira: Jemi mё tё fuqishëm se Milani
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farë ishim dikur e c'farë jemi sot, por dhe c'farë do jemi nesër
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’
» Milaim Delija: Letër e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» AGIM GASHI - ANGELA MËRKELIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: