Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje nga DaCi-B

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Pershendetje nga DaCi-B   Sat Sep 20, 2008 7:20 pm

Po ia filloj nga e para. 

Vendlindja 

Une jam mahmut Berisha , I lindur ne Gjakovë , me 26 mars 1994.Shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, pra ne Gjakovë, 

Arsimi 

Shkolla ka qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku happen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Gjakovë. 

Interesat dhe hobet e mia 

Jane te shumta, por do te permend vetem disa nga ato: 

Ne rradhe te pare me pelqen sporti ne pergjithsi, por nga sportet me I vecanti dhe ai qe me terheq me shume eshte futbolli, ku ndej nje kenaqesi te madhe kur luaj dhe shikoj futboll,skuadra qe me pelqen me se shumti, eshte Ac Milan ,ndersa per kombetaret pelqej tej mase, Kombetarja Braziliane qe ndjej nje kenaqesi te madhe kur I shikoj duke luajtur idhujt braziljan, 
Tjeter, muzika, eshte nje qetesim I shpirtit dhe me me pelqen te degjoj muzike shqiptare, noti nje tjeter sport qe e adhuroj tej mase, sepse me ben nje relaksim shpirteror ker bej not. 

Karakteristikat fizike 

I gjate: 174 cm 
Pesha: 58 kg 
Floket: Te bardha ne te kafta 
Syte: ngjyre Kaltert 
Karaketeristikat: Behem nervoz ne cast per raste te pahijshme, flej tej mase kur kam kohe, kam sens per humor, ashtu me kane thene etj…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Pershendetje nga DaCi-B
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Më Afër Njëri-Tjetrit :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: