Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si të dërgojmë SMS falas në telefon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nisi

avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 27/09/2008

MesazhTitulli: Si të dërgojmë SMS falas në telefon   Sat Sep 27, 2008 3:14 pm

1. http://swisscom-mobile.ch/youthzone nga kjo webfaqe mund te dergoni 500 SMS & MMS ne muaj kudo ne bote, mirepo duhet te regjistroheni me numrin e swisscom-it (079) te zvicres dhe personi qe e posedon kete numer duhet te jete nen moshen 26 vjeq, pra regjistrimi lejohet vetem per shfrytezues te swisscomit deri ne moshen 26 vjeqare.
2. http://www.kontaktzone.ch 3 sms ne dite, kudo ne bote-me regjistrim
3. http://www.veranstaltungen2000.de 5 sms ne regjistrim, 5 per nje muaj
4. http://web-smsbot.de/ me nje regjistrim mund te dergoni 7 sms, mund te regjistroheni disa here me te njejtin numer
5. http://www.sungo.pl/sms/ 3 sms ne dite, regjistrimi mund te behet vetem me numer te gjermanise
6. http://www.sms-platform.de/index.php, 5 sms per nje regjistrim, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme
7. http://www.vidvud.com/ 10 sms ne dite pa u regjistruar fare ne 20 shtete
8. http://smsity.de/index.php?page=home 2 sms ne dite kudo ne bote – duhet te regjistroheni
9. http://www.handysmile24.de/ 3 sms ne dite, duhet te regjistroheni
10. http://www.arablove.de duhet te regjistroheni, mund te dergoni disa sms ne dite kudo ne bote, por duhet te jete personi I regjistruar ne kete webfaqe per tia derguar sms
11. http://www.1986.ch/index.php 20 sms ne muaj, kudo ne bote, duhet te regjistroheni
12. http://www.myums.de/ ka gjithesejt 300 sms ne dite per te gjithe shfytezues, mund te dergoni ne disa shtete te botes pa u regjistru
13. http://dbplus.assoftware.ch/ nga kjo webfaqe mun ti regjistroheni 5 e-mail adresa dhe secila ka nga 50 sms ne muaj, mund te dergoni kudo ne bote
14. http://navisso.com/nsc pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms Brenda 1 ore kudo ne bote.
15. http://swisscom-mobile.ch/youthzone nga kjo webfaqe mund te dergoni 500 SMS & MMS ne muaj kudo ne bote, mirepo duhet te regjistroheni me numrin e swisscom-it (079) te zvicres dhe personi qe e posedon kete numer duhet te jete nen moshen 26 vjeq, pra regjistrimi lejohet vetem per shfrytezues te swisscomit deri ne moshen 26 vjeqare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nisi

avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 27/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si të dërgojmë SMS falas në telefon   Sat Sep 27, 2008 3:15 pm

1. www.smsjunky.de me regjistrim (2 sms ne dite)

2. www.wadja.com me regjistrim gjate plotesimit te profilit tuaj vendosni foton tuaj dhe dergoni sms pa limit

3. www.sms-klick.de pa regjistrim 2 ne dite

4. www.tryfoneshare.com me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nisi

avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 27/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si të dërgojmë SMS falas në telefon   Sat Sep 27, 2008 3:21 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si të dërgojmë SMS falas në telefon   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si të dërgojmë SMS falas në telefon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Më Afër Njëri-Tjetrit :: Pyetje & Përgjigje-
Kërce tek: