Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tottenham mё nё fund gjen fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Tottenham mё nё fund gjen fitoren   Fri Sep 26, 2008 7:15 pm

Ekipi i Tottenhamit mё nё fund ka arritur tё shënojё fitoren e parё tё sezonit, pasi qё mposhti ekipin nё telashe, Newcastle United, me rezultat 2-1 nё kuadër tё rundit tё katërt tё Kupёs sё Anglisё.

Nё ndeshjen e zhvilluar nё Saint James Park, mysafirёt avancuan dy herё, sё pari me anё tё Pavlychenkos (62’), ndërsa katёr minuta mё vonё edhe me anё tё O’Hara (66’).

Michael Owen, si nё ndeshjen e kaluar me West Hamit, edhe kёtё herё arriti tё gjejё portёn kundërshtare, por goli i sulmuesit erdhi shumё vonё (90’), dhe nuk arriti tё ndryshojё përfundimin e ndeshjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Tottenham mё nё fund gjen fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanët e Michiganit festojnë fitoren e koalicionit Berisha-Meta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: