Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Omelete Me Perime Dhe Djathe Kackavall Te Grire

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Omelete Me Perime Dhe Djathe Kackavall Te Grire   Sat Sep 20, 2008 7:18 pm

Përshkrimi

omelete me perime
Përbërësit
4 kokrra veze
gjysem speci jeshil
gjysem domate
disa kerpudha te grira holle
pak qepe
majdanos sipas deshires
djathe kackavall i grire ne rende
Udhëzime per pregaditje

i grijme te gjithe perberesit ne kubike dhe i skuqim ne nje tigan me pak vaj.rrahim vezet ne nje tas dhe i hedhim siper perimeve ne fund i hedhim djathin e grire dhe majdanozin e palosim ne dysh dhe eshte gati per tu servirur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Omelete Me Perime Dhe Djathe Kackavall Te Grire
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Receta per Kuzhine-
Kërce tek: