Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vela: I vetёdijshёm pёr konkurencёn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Vela: I vetёdijshёm pёr konkurencёn   Fri Sep 26, 2008 7:12 pm

Carlos Vela ёshtё plotёsisht i vetёdijshёm se ai duhet ta persёrisё hat-trickun e tij tё vikendit disa herё, pёr tё siguruar tё ardhmen e tij me Arsenalin.

Vela udhëhoqi topçinjtë drejt rundit tё ardhshёm tё Kupёs Carling gjatё tё cilës ndeshjes Arsenali shёnoi fitore prej 6-0 ndaj Sheffield United. 

“Tё gjithё lojtarёt dukeshin sikur kanё njё tё ardhme tё shkëlqyeshme kёtu, por asnjёri prej neve nuk mund tё jemi tё sigurt pёr kёtё. Disa do tё vazhdojnë me Arsenalin, por disa jo”, ka thёnё Vela. 

“Ne jemi shumё tё afërt si grup i lojtarёve. Miqёsia jonё ёshtё e fortё dhe duket sikur jemi si familje kёtu. Menaxheri ka reputacion tё madh pёr punёn me lojtarёt e rinj, kjo ishte edhe atraksioni mё i madh, tё nënshkruaj pёr Arsenalin”, shton 19-vjeçari meksikan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Vela: I vetёdijshёm pёr konkurencёn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: