Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laporta: Duhet tё mёsojmё nga gabimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Laporta: Duhet tё mёsojmё nga gabimet   Fri Sep 26, 2008 7:11 pm

Presidenti i Barcelonёs, Joan Laporta, ka lavdëruar ekipin e tij, pёr mos dorëzim derisa ata shmangёn njё turpërim tjetër, nё ndeshjen kundër Real Betisit, dhe ka kërkuar nga lojtarёt tё mёsojnё nga gabimet e tyre.

Pas dy golave ёt shpejtё tё Eto’o nё pjesё tё parё, mysafirёt barazuan nё pjesё tё dytё, por Eidur Gudjohnsen shёnoi njё gol dhjetё minuta para fundit tё ndeshjes, pёr t’i dhёnё tre pikё klubit kalanas. 

“Çdokush e ka parё shpirtin e madh tё sakrificës dhe përkushtimin e treguar nga lojtarёt tonё. Nё pjesën e parё kishim mё shumё shanse shënimi dhe mund tё kishim mbyllur lojën”, ka thёnё Laporta 

“Ata arritën tё barazojnë nё pjesën e dytё, por ne kishim aftёsinё tё reagojmë ndaj saj. Kjo tregon se bёhemi mё tё pjekur dhe do tё vazhdojmё tё zhvillohemi”, ka shtuar presidenti. 

Por, Laporta ka paralajmëruar ekipin tё mos i pёrsёrisё gabimet e njëjta. “Kjo duhet tё na shërbejё si mësim derisa pёrgatitemi pёr derbin kundër Espanyolit (kёtё tё shtunё)”, ka shtuar Laporta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Laporta: Duhet tё mёsojmё nga gabimet
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Gabimet e Fan Nolit për Skënderbeun
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Femra, ja këshillat sekrete që duhet t’i dini?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: