Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti: Ngadalë jemi duke gjetur formёn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ancelotti: Ngadalë jemi duke gjetur formёn   Fri Sep 26, 2008 7:11 pm

Menaxheri i Milanit, Carlo Ancelotti, pas fitores sё mbrëmshme ndaj Regginёs, ka thёnё se ekipi i tij ngadalё ёshtё duke e gjetur formёn.

“Reggina na nxorri probleme dhe lojtarёt luajtën njё lojё shumё agresive, por pas barazimit ne u rikthyem nё lojё dhe u paraqitёm mirё. Ngadalё po e gjejmë formёn pas njё periudhe tё vështirё dhe kёto janë dy fitore tё rёndёsishme pёr t’u përgatitur pёr derbin milanez”, ka thёnё Ancelotti pas ndeshjes sё mbrëmshme. 

“Ronaldinho? Do tё ishte e marrё tё mos dini se kur Ronaldinho u rikuperua, dhe ai do tё jetё lojtar kyç pёr Milanin. Shpresoj se ai tё rikthehet shpejt. Dhe derbi ёsthё njё ndeshje qё jep shpresa”, ka komentuar Ancelotti rreth përforcimit tё ri.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ancelotti: Ngadalë jemi duke gjetur formёn
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farë ishim dikur e c'farë jemi sot, por dhe c'farë do jemi nesër
» Shkrime të Baki Ymerit
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» Arlind A.Bajra:Ngadalë beg se ka hendek-Letër publike për z.Hashim Thaçi, kryeministër i Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: