Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zambrotta: Duam tё fitojmë gjithçka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Zambrotta: Duam tё fitojmë gjithçka   Fri Sep 26, 2008 7:09 pm

Mbrёmё Milani shёnoi fitore ndaj Rogginas me rezultlat 2-1, qё ёshtё fitorja e dytё e rosonerёve dhe qё ka ngritur moralin e lojtarёve para ndeshjes derbi tё sё dielës, përballё Interit.

“Berlusconi ka thёnё se dëshiron ta fitojmë derbin, skudeton dhe Kupёn UEFA. Mendoj se tё gjithё dёshirojnё tё fitojmë sa mё shumё qё ёshtё e mundur, pёrfshirё edhe Kupёn e UEFA-sё dhe Kupёn e Italisё. Do tё shohim çfarë do tё ndodhё”, thotë përforcimi i verёs i Milanit, Gianluca Zambrotta. 

Tё dielën do tё zhvillohet derbi i madh mes dy klubeve milaneze, Milanit dhe Interit, ndërsa Zambrotta thotë se ёshtё i vetёdijshёm pёr rёndёsinё e kësaj ndeshjeje. 

“Derbi? Di pёr rivalitetin qё ёshtё i pranishëm nё mes tё Milant dhe Interit, madje edhe jashtë fushës. Qyteti frymon pёr kёtё ndeshje”, ka thanё Zambrotta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Zambrotta: Duam tё fitojmë gjithçka
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TË GJITHË PËR MARK GJONAJ-N MË 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta “Mësuesi” - Nderim për gjithë drejtuesit, redaktorët dhe bashkëpunëtorët
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare në Gjermani e shqetësuar për gjendjen aktuale gjithëkombëtare!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: