Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Giovinco: Kishim sё paku 10 raste

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Giovinco: Kishim sё paku 10 raste   Fri Sep 26, 2008 7:08 pm

Sebastian Giovinco nuk ёshtё i kënaqur nga fakti se ekipi nuk i shfrytëzoi njё numër tё madh tё raseve pёr tё shёnuar fitore, nё barazimin e mbrёmshёm ndaj Catanias, por ana pozitive e kësaj ёshtё se Juve luajti njё ndeshje tё mirё.

“Pёr fat kam luajtur pёr Juventunsin nё Serie B dhe nuk isha aq i shqetësuar”, ka thёnё 21-vjeçari, i cili mbrёmё pati paraqitjen e tij tё parё nё Serie A dhe tregoi lojё tё shkëlqyeshme. 

“Mё vjen keq qё ndeshja përfundoi nё kёtё mёnyrё. Jemi tё kënaqur me paraqitjen por jo edhe me rezultatin. Fusha nuk na ndihmoi shumё, por nuk duhet tё gjejmë arsyetime, krijuam sё paku 10 raste shënimi, por nuk mundёm t’i shndёrrojmё nё gol”, ka thёnё Giovinco.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Giovinco: Kishim sё paku 10 raste
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Beka: 24 raste të vetëvrasjeve në gjashtëmujorin e parë të vitit 2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: