Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mancini lëvdon kapitenin zikaltër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Mancini lëvdon kapitenin zikaltër   Fri Sep 26, 2008 7:07 pm

Amantino Mancini e ka lavdëruar legjendën argjentinase të Interit, Javier Zanetti, i cili mbrëmë ka bërë paraqitjen e 600-të në fanellën zikaltër.

Zanetti ka nënshkruar për Interin në vitin 1995 nga Banfield, dhe ka qenë vazhdimisht në formë të shkëlqyer gjithë këtë kohë. 

“E kemi ditur se do të jetë një ndeshje e vështirë. Lecce është mbrojtur me tetë ose nëntë lojtarë dhe i ka markuar të gjithë sulmuesit. Mirëpo ne vazhduam të sulmonim dhe u nderuam me golin e Julio Cruz”. 

“Komplimentet e mia shkojnë për Zanettin dhe paraqitjen e tij të 600-të për Interin. Ai është një shembull si kapiten dhe lojtar”, ka përfunduar ish-lojtari i Romës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Mancini lëvdon kapitenin zikaltër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: