Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Galliani: Fitore shumë e rëndësishme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Galliani: Fitore shumë e rëndësishme   Fri Sep 26, 2008 7:06 pm

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka pranuar se fitorja e mbrëmshme kundër Regginas ishte shumë e rëndësishme për skuadrën e tij.

“Duhej të fitonim për t’i marrë pikët që i kemi humbur. Ishte një ditë pozitive në Ligë”. 

“Të shtunën do ta nderoj Shevchenkon për paraqitjen e tij të 300-të me fanellën e Milanit, sepse ka filluar një rrugëtim i cili nuk përfundon kurrë”. 

“Kah fundi i ndeshjes isha paksa i frikësuar, mirëpo nga ky kënd vetëm fitorja ka rëndësi”, ka thënë Galliani i lumtur, pasi që Juventusi barazoi, ndërsa Roma dhe Fiorentina kanë humbur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Galliani: Fitore shumë e rëndësishme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shqipëria ka shumë përparësi për turistët evropianë
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: