Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic: Në derbi për fitore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Ibrahimovic: Në derbi për fitore   Fri Sep 26, 2008 7:05 pm

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, parashikon fitore të skuadrës së tij në ndeshjen derbi të së dielës kundër rivalëve të qytetit, Milan.

‘Derby Della Madonnina’ do të zhvillohet të dielën në orën 20:30 në San Siro, ndërsa suedezi i natyralizuar mezi po pret të luajë në këtë takim. 

“Jemi të parët në Ligë dhe mendoj se do të jetë një derbi i bukur të dielën. Sido që të jetë ne do të luajmë për fitore. Ne do të paraqitemi në fushë me të gjitha forcat”, ka thënë Ibra. 

Të dyja skuadrat nga qyteti i modës janë në formë të shkëlqyer. Milani do të provojë ta ndalojë Interin në rrugën për Scudetto, derisa do të mundohet të rikuperojë pikët e humbura në dy javët e para.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Ibrahimovic: Në derbi për fitore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: