Mirsevini në Forum Piskota

Mirsevini ne WwW.P!SKoTa.GooFoRuM.CoM
 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Scolari: Manchesteri vlen vetëm tre pikë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaCi-B
Admin
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 17/09/2008

MesazhTitulli: Scolari: Manchesteri vlen vetëm tre pikë   Fri Sep 19, 2008 9:14 pm

Trajneri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari, ka thënë se ndeshja e madhe e të dielës kundër Manchester Unitedit është vetëm një ndeshje e zakonshme.

“Kjo është vetëm një ndeshje e zakonshme dhe nuk dallon nga takimet tjera. Qëllimi im është që ta fitoj Ligën Premier, dhe jo ta fitoj një ndeshje. Sfida është që të fitohen të gjithë kundërshtarët jo vetëm Manchester United”.

“Mendoj se edhe për lojtarët e mi është vetëm një ndeshje. Tre pikët kundër Manchester Unitedit janë të ngjashme sikurse tre pikët kundër Stoke Cityt, Wiganit ose Portsmouthit, nuk kanë asnjë dallim”, ka thënë Scolari për faqen zyrtare të Chelseat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bota.gooforum.com
 
Scolari: Manchesteri vlen vetëm tre pikë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mirsevini në Forum Piskota :: Të Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: